Blog

Jak urządzić wnętrze dopasowane do charakteru właściciela?

Projektowanie i wykonywanie wnętrza marzeń to przygoda, podczas której można dowiedzieć się czegoś nowego o sobie i swoim charakterze. Pomieszczenie stanowi odzwierciedlenie osobowości mieszkańców, a niekiedy także je kształtuje. Sprawdzamy, w jaki sposób urządzić mieszkanie, aby jak najbardziej odpowiadało naszemu temperamentowi.

Harmonia płynąca z każdego kąta

Coraz szybsze tempo życia czy brak czasu na zatrzymanie się to elementy codziennej rzeczywistości każdego z nas. Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej szukamy momentów zapomnienia, które pozwolą naładować akumulatory po dniu pełnym wyzwań. Jak się okazuje, momenty błogiego wypoczynku możemy znaleźć w mieszkaniu, które, aby podołać tej roli, powinno spełniać określone warunki.

Zbilansowane kolory, proste formy mebli, naturalne faktury to wszystko elementy sprzyjające wypoczynkowi i ułatwiające wejście w stan głębokiego relaksu. Można je znaleźć w kolekcji Harmony od Szynaka Meble Sp. z o.o. https://www.szynaka.pl/.

Delikatny brąz skontrastowany z sugestywnym grafitem stanowi kompromis pomiędzy rustykalnymi nawiązaniami a nowoczesną estetyką. Dopracowane detale i delikatne, choć nietuzinkowe zestawienia kolorystyczne, wprowadzają do każdego mieszkania wyjątkowy urok, pośród którego nabierzesz sił i ochoty na wyzwania kolejnego dnia.

Mieszkanie dla aktywnych

Jeśli spokój i wyicszenie nie należą do Twoich ulubionych stanów emocjonalnych, natomiast lubisz być w centrum wydarzeń, koniecznie postaw na mocne zestawienia kolorystyczne i niebanalny design. W urządzeniu mieszkania o takich właśnie cechach pomóc może kolekcja Visio. Mocne połączenie kolorystyki dębu z lśniącą bielą zaprezentuje się doskonale w każdym domu i natchnie do kreatywnych pomysłów. Uniwersalne barwy szafek czy stołu można dowolnie łączyć z dodatkami, jak np. ceglane wykończenie ścian czy estetyczne cytaty motywujące oprawione w estetyczne ramki.

Ponadto dzięki polerowanej powierzchni i braku skomplikowanych form, utrzymanie czystości będzie niezwykle łatwe. Wystarczy przetrzeć meble nawilżoną ściereczką, a będą znów lśnić jak nowe. Już nigdy nie będziesz marnował czasu na długotrwałe i przyprawiające o ból głowy sprzątanie, a zaoszczędzone minuty, wykorzystasz na swoją ulubioną aktywność fizyczną.

Dodaj Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.