Blog

Szafa w zabudowie, czyli stylowa funkcjonalność na wymiar!

Szafa jest niezbędnym elementem zagospodarowania każdej domowej przestrzeni. Jednak szafa szafie nie jest równa, a to, jaką szafę wybierzemy, będzie wpływać na jakość i wygodę naszego codziennego życia. Z tego powodu optymalnym rozwiązaniem wydaje się zrobienie szafy na wymiar, czyli tzw. szafy w zabudowie.

W szafach można pomieścić bardzo wiele rzeczy. I są to nie tylko ubrania, ale także różnego rodzaju przedmioty domowego użytku, drobny sprzęt gospodarstwa domowego np. odkurzacz, roboty kuchenne, a także pościel, koce itp.

Jednak tylko dobrze zaprojektowane szafy, których przestrzeń jest funkcjonalnie rozmieszczona, mogą stać się tak wszechstronnym i użytecznych magazynem. Dlatego też gotowe szafy rzadko są w stanie sprostać indywidualnym zapotrzebowaniom. Doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących najbardziej funkcjonalnych rozwiązań są szafy w zabudowie robione na konkretny wymiar.

Szafa w zabudowie w sypialni

Źródło: Szafa w zabudowie w sypialni, Komandor.pl

Szafa na życzenie

Szafy na wymiar produkowane są na specjalne zamówienie klienta. Dzięki temu szafa nie tylko jest dopasowana pod względem funkcjonalnym do indywidualnych zapotrzebowań, ale także jest dopasowana pod względem designu do pozostałej aranżacji pomieszczenia, w którym zostanie zbudowana.

W przypadku kupnej szaf bardzo rzadko udaje się uzyskać taki efekt.

Polska firma Komandor, która od 25 lat zajmuje się projektowaniem i budowaniem szaf na wymiar, jest w stanie zrobić szafę spełniającą wszystkie wymagania domowników.

Szafa na poddaszu

Źródło: Szafa na poddaszu Komandor.pl

Dodatkowo dzięki autorskim rozwiązaniom firmy, szafy Komandor są niezwykle wygodne w użyciu i pozwalają zagospodarować każdą dostępną przestrzeń. Przesuwane drzwi systemowe nie zabierają miejsca, a możliwość zabudowy szafy po sam sufit pozwala wykorzystać całe dostępne miejsce.

Funkcjonalne przegródki, zaprojektowane zgodnie z wytycznymi klienta, są w pełni dostosowane do potrzeb. W górnych strefach szafy można zaprojektować półki na wzór pawlacza, natomiast na samym dole doskonale sprawdzą się półki na buty. W środkowej sekcji może znaleźć się miejsce na inne sprzęty i przedmioty.

Możliwości konfiguracji jest wiele, a budowanie szafy od podstaw pozwala na wybranie tych najkorzystniejszych. I dlatego szafy na wymiar zawsze będą lepszym wyjściem niż jakiekolwiek gotowe szafy kupione w sklepie.

Dodaj Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.